Pradžiugino egzamino ,,Atliekų kultūra“ diplomas

2024-04-25 jau penktą kartą Lietuvoje vyko egzaminas „Atliekų kultūra“! Jo užduotys buvo atliekamos nuotoliniu būdu.

Visiems Lietuvos gyventojams buvo suteikta  galimybė specialioje platformoje pasitikrinti žinias sprendžiant egzamino testus atliekų tvarkymo, rūšiavimo, perdirbimo, atliekų mažinimo klausimais. Egzamine aktyviai dalyvavo moksleiviai. Mūsų mokyklai atstovavo 7 klasės mokiniai. Danielius Kulpis buvo apdovanotas žinovo diplomu. Tai labai džiugi žinia mokyklai! Moksleivį dalyvavimui užregistravo klasės auklėtoja.

Ir pasibaigus egzaminui nepamirštami organizatorių žodžiai: „Norėdami keisti mus supančią aplinką, pirmiausia aiškiai turime suprasti, kaip savo veiksmais prisidedame prie pokyčių ir kodėl tai darome, – tik tuomet atliekų kultūra visuomenėje taps ne rutininiu darbu, o savaime suprantamu pasirinkimu.“

Ligita Norgailė, 7 klasės auklėtoja