,,Meškučiai” kūrybingai pasitiko Mamos dieną

Mamos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms, močiutėms. Juk MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos.

Šiai  nepaprastai dienai ruošėsi ir ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Meškučiai“ ugdytiniai kartu su ikimokyklinio ugdymo pedagogėmis Vida Tamulyte, Aušra Sadzevičiene bei auklėtojos padėjėja Jūrate Bilevičiene. Svarbiausią vietą šeimoje kiekvienam vaikui užima mama, todėl  šią savaitę daug laiko skyrėme pokalbiams apie mamą, diskutavome, ką reiškia žmogui mama. Mokėmės eilėraštukų, dainelių apie mamą. Visą savaitę vaikai susikaupę dirbo, kruopščiai atliko užduotėles, darė mamytėms dovanėles, sveikinimus. Juk niekada brangiausiam žmogui nebus per daug gražių žodžių, dovanėlių.

Išties labai kūrybingai ,,Meškučiai” pasitiko Mamos dieną!

Aušra Sadzevičienė, ikimokyklinio ugdymo pedagogė

rbt