Puikiai padirbėjome!

7-10 klasių mokiniai gegužės 3 d. aktyviai leido laiką gamtoje – jie dirbo senajame Pociūnėlių miestelio parke ir prie bibliotekos, ambulatorijos.

Parke vaikai genėjo krūmus, rinko šiukšles, medžių šakas, ravėjo laužavietę ir gėlių darželį prie stogastulpio pirmajai Pociūnėlių mokyklai atminti. Čia dirbo aštuntokai, devintokai ir dešimtokai. Septintokai tvarkė nupjautą žolę prie bibliotekos ir ambulatorijos. Kartu su mokiniais dirbo anglų kalbos mokytoja Monika Dmukauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Roma Buivydienė, istorijos mokytojas Vidas Juknevičius, informacinių technologijų mokytojas Mantas Jasiukaitis. Darbo įrankius mokiniams davė ir nurodė, ką reikia sutvarkyti, Rasa Saikauskienė, organizuojanti Pociūnėliuose viešuosius darbus.

Mokiniai stengėsi dirbti, tad mokytojai džiaugėsi jais. Padirbėta puikiai! Be to, fizinis darbas stiprino vaikų sveikatą, ugdė kolektyvinio darbo įgūdžius.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Nuotraukos – Romos Buivydienės ir septintokės Monikos Barauskaitės