II vieta Radviliškio rajono mokinių rašinių konkurse ,,Žodis Mamai“

Radviliškio Lizdeikos gimnazija organizavo Radviliškio rajono mokinių rašinių konkursą ,,Žodis Mamai“. Konkurso rezultatai paaiškėjo balandžio 30 d.

Džiugu, kad 9-10 klasių grupėje mūsų mokyklos devintokė Samanta Nevedomskaitė laimėjo II vietą! Mokinei skirta Lizdeikos gimnazijos direktorės Inos Bajarauskaitės pasirašyta padėka ir atminimo dovanėlės. Samantą konsultavusiai lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Romai Buivydienei skirta gimnazijos direktorės padėka už mokinės parengimą ir dalyvavimą rašinių konkurse, taip pat atminimo dovanėlė. Ir mokinė, ir mokytoja gavo dovanų knygelę, kurioje – visų konkurse dalyvavusių mokinių rašiniai. Knygelė išleista Radviliškio Lizdeikos gimnazijos lėšomis, o ją sudarė konkurso iniciatorė Rita Šimkuvienė, Lizdeikos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė.

Prasminga, kad rašinių konkurso ,,Žodis Mamai” rezultatai paskelbti artėjant Motinos dienai.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja