Trečiokams įteikti Plaukimo federacijos pažymėjimai

Mūsų mokyklos 3 klasės mokiniai sėkmingai dalyvavo Lietuvos plaukimo federacijos biuro organizuojamojoje  programoje ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2020″.

Trečiokų mokytoja Giedrė Petrėtienė pasakojo: ,,Programos metu vaikai įgijo kvėpavimo kontrolės vandenyje įgūdžių, gebėjimų sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyse, keisti kūno padėtį, išlaikyti pusiausvyrą vandenyje, atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio ant kojų, saugiai išlipti iš vandens, nuplaukti 25 m ant nugaros arba ant krūtinės be pagalbinės priemonės. Birželio 9 dieną trečiokai gavo programos baigimo pažymėjimus ir jų gebėjimai įvertinti balu ,,labai gerai“. Vaikai džiaugiasi gavę galimybę išmokti plaukti ar pagerinti savo jau turimus plaukimo įgūdžius.“

Programoje trečiokai dalyvavo lankydamiesi Radviliškio plaukimo baseine. Ten ir užfiksuotos Plaukimo federacijos pažymėjimų įteikimo akimirkos (fotografavo mokytoja Giedrė Petrėtienė).