Būrelio ,,Kompiuteris – mano draugas“ vaikai – aktyvūs ,,Olympio“ dalyviai

Edukacinių konkursų ,,Olympis 2020 – Pavasario sesija“ naujovė – nemokamas informacinių technologijų konkursas. Mokiniai nuotoliniu būdu pasitikrinti žinias galėjo nuo kovo 1 d. iki balandžio 3 d.

Šiame konkurse noriai dalyvavo mūsų mokyklos pradinukai, lankantys būrelį ,,Kompiuteris – mano draugas“. Informacinių technologijų užduotis atliko ketvirtokai Tautvydas Lipskis, Gerda Stonkutė, Airidas Minkievičius, Goda Jučaitė, Ovidijus Stulgys, Gabija Koryznaitė, trečiokai Eimantas Kairys, Tajus Girlakis, Kornelijus Čižauskas. Dalyvauti konkurse juos pakvietė būrelio vadovė Audronė Macijauskienė.

Konkurse dalyvavo ir antrokas Danielius Kruzas bei trečiokės Marita Brikaitė, Monika Barauskaitė ir Miglė Malinauskaitė, lankantys būrelį ,,Kompiuteris – mano draugas“. Užduotis atlikti jiems pasiūlė būrelio vadovė Audronė Macijauskienė ir pradinių klasių mokytojos Giedrė Petrėtienė bei Jurgita Goscevičienė.

Pasibaigus konkursui, pradžiugino vaikų rezultatai: I laipsnio diplomu apdovanojama Miglė Malinauskaitė, II  laipsnio – Monika Barauskaitė, Kornelijus Čižauskas, Tautvydas Lipskis, Airidas Minkievičius, Ovidijus Stulgys, III laipsnio – Danielius Kruzas, Tajus Girlakis, Marita Brikaitė, Goda Jučaitė, Gerda Stonkutė, Gabija Koryznaitė.

Taigi būrelio ,,Kompiuteris – mano draugas“ vaikai ne tik aktyviai, bet ir sėkmingai dalyvavo informacinių technologijų konkurse.