Gruodis – olimpiadų mėnuo

Gruodžio mėnesį mokykloje surengtos trys olimpiados. Mokiniai pasitikrino biologijos, fizikos ir matematikos žinias.

Biologijos mokytojas Saulius Kryžanauskas gruodžio 12 d. organizavo biologijos olimpiadą, kurioje dalyvavo devintokas Lukas Kirjanovas ir dešimtokas Ovidijus Buivydas.
     Fizikos mokytojas Bronius Poškevičius  gruodžio 17 d. surengė fizikos olimpiadą. Jos dalyviai: septintokai Kornelija Kriaučiūnaitė, Klaudija Rutkauskaitė ir Nojus Vaitkevičius, aštuntokė Monika Rutkauskaitė, devintokai Almantas Brazys ir Lukas Kirjanovas, dešimtokas Ovidijus Buivydas.
     Matematikos mokytoja Eugenija Gietienė gruodžio 19 d. sukvietė nemažai mokinių į matematikos olimpiadą. Matematikos užduotis atliko penktokai Karina Čižauskaitė, Monika Minkievičiūtė, Ugnius Krasauskas, Rugilė Peteraitytė, Viltė Peteraitytė, Deivydas Suchockis, devintokai Almantas Brazys, Lukas Kirjanovas, dešimtokai Lukas Bielinskas, Ovidijus Buivydas, Darius Dargevičius.
     Mokiniai, kurie dalyvavo olimpiadose, stengėsi užduotis atlikti kuo geriau.