II vieta rajoninėse ,,Šviesoforo“ varžybose

Mūsų mokyklos pradinukai Miglė Malinauskaitė (1 kl.), Goda Jučaitė (2kl.), Titas Grigorenka (3kl.) ir Titas Andrijauskas (4kl.) gegužės 7d. dalyvavo rajoninėse ,,Šviesoforo“ varžybose, kurios vyko Radviliškyje, Gražinos pagrindinėje mokykloje.

Varžybų metu mokiniai, lydimi policijos atstovų – teisėjų, atliko teorines ir praktines užduotis, dalyvavo įvairiose rungtyse: ,, Protų mūšis‘‘, ,,Vaizdo siužeto užduotis‘‘, ,,Perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje ‘‘, ,,Perėjimas per kelią sankryžoje‘‘, ,,Atšvaitų praktinis naudojimas‘‘.

Mūsiškai laimėjo II vietą! Mokiniai ir jiems vadovavusi mokytoja Danguolė Kavaliauskienė apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

,,Šviesoforo“ varžybų tikslai: atkreipti visuomenės dėmesį į eismo saugumo svarbą; ugdyti mokinių saugaus elgesio įgūdžius; mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia mokiniai, skaičių; išaiškinti mokyklas ir mokinius, kurie geriausiai moka Kelių eismo taisykles, kurie turi tvirčiausius saugaus elgesio kelyje įgūdžius.