Edukacinių konkursų ,,Olympis 2017 – Rudens sesija“ rezultatai džiugina

Gruodžio pradžioje paskelbti respublikinių edukacinių konkursų ,,Olympis 2017 – Rudens sesija“ rezultatai. Konkursuose dalyvavo daugiau kaip 28 000 mokinių iš daugiau kaip 900 Lietuvos mokymo įstaigų. Mūsų mokykla turi kuo pasidžiaugti!

Ypač sėkmingai vaikai dalyvavo anglų kalbos konkurse: laimėtojais tapo visi septyni dalyviai. Lukas Kirjanovas (8 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį. I laipsnio diplomai bus įteikti šeštokams Klaudijai Rutkauskaitei, Kornelijai Kriaučiūnaitei ir Titui Turskiui, septintokei Monikai Rutkauskaitei, aštuntokams Almantui Braziui ir Faustai Novogrodskytei.

Gerai sekėsi lietuvių kalbos konkurse: apdovanojimus pelnė nemažai dalyvavusiųjų. I laipsnio diplomai ir medaliai atiteko Titui Grigorenkai (3 kl.), Ovidijui Buivydui (9 kl.), Faustai Turskytei (10 kl.) ir Loretai Novogrodskytei (10 kl.). I laipsnio diplomai skirti pirmokei Miglei Malinauskaitei, antrokei Gabijai Koryznaitei, II laipsnio diplomai – antrokams Godai Jučaitei ir Tautvydui Lipskiui, ketvirtokei Ivonai Banevičiūtei, penktokui Minvidui Cilinginui, šeštokei Klaudijai Rutkauskaitei, septintokei Jovitai Novogrodskytei, devintokui Dariui Dargevičiui, III laipsnio diplomai – ketvirtokams Titui Andrijauskui ir Karinai Čižauskaitei, penktokams Nedui Bilevičiui ir Laurynui Jučui, šeštokei Kornelijai Kriaučiūnaitei, septintokei Monikai Rutkauskaitei, aštuntokams Faustai Novogrodskytei, Almantui Braziui ir Lukui Kirjanovui.

Matematikos konkurse Fausta Turskytė (10 kl.) laimėjo I laipsnio diplomą ir medalį, šeštokas Titas Turskis – II laipsnio diplomą, antrokas Tautvydas Lipskis – III laipsnio diplomą. Fizikos konkurse septintokė Monika Rutkauskaitė apdovanota III laipsnio diplomu. Biologijos, pasaulio pažinimo konkurse I laipsnio diplomai skirti antrokėms Godai Jučaitei ir Gabijai Koryznaitei, II laipsnio diplomas – penktokui Nedui Bilevičiui, III laipsnio diplomai – septintokėms Jovitai Novogrodskytei ir Monikai Rutkauskaitei.

Geografijos konkurse II laipsnio diplomais apdovanoti šeštokas Titas Turskis ir devintokas Ovidijus Buivydas, III laipsnio diplomais – šeštokė Klaudija Rutkauskaitė, septintokės Jovita Novogrodskytė ir Monika Rutkauskaitė, dešimtokė Loreta Novogrodskytė. Istorijos konkurse III laipsnio diplomas skirtas devintokui Ovidijui Buivydui.

Mokinius, kurie gavo I – III laipsnio diplomus, rengė pradinių klasių mokytojos Jurgita Goscevičienė, Audronė Macijauskienė, Danguolė Kavaliauskienė, Giedrė Petrėtienė ir mokytojai dalykininkai: Ona Gailiūnienė (anglų kalba), Aušrelė Slabokienė (lietuvių kalba), Roma Buivydienė (lietuvių kalba), Eugenija Gietienė (matematika), Bronius Poškevičius (matematika, fizika), Galina Zyuba (biologija), Ligita Požaitienė (geografija), Saulius Čepaitis (istorija).

Mokiniams ir mokytojams skirti apdovanojimai mokyklą turėtų pasiekti iki 2018 m. vasario 15 d.