Tarptautinio piešinių konkurso „Gamta – didelis stebuklas“ padėkos

Balandį mūsų mokyklą pasiekė tarptautinio piešinių konkurso ,,Gamta – didelis stebuklas“, kurį surengė Šiaulių dailės mokykla, padėkos. Jos skirtos mokiniams, dalyvavusiems šiame konkurse kovo mėnesį.

Padėkos atsiųstos už dalyvavimą konkurse ,,Gamta – didelis stebuklas“, skirtame Pasaulinei Žemės dienai pažymėti (konkurso tema buvo ,,Nuo lašo iki vandenyno“). Padėkas gavo mokyklos jaunieji menininkai: Danial Hussain (1 kl.), Monika Barauskaitė (7 kl.), Samanta Nevedomskaitė (9 kl.), Rugilė Peteraitytė ir Viltė Peteraitytė (10 kl.). Mokinius konkursui rengė dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė. Padėkas pasirašė Šiaulių dailės mokyklos direktorius Petras Slonksnis.

Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo tarptautiniame konkurse ir už tai gavo padėkas!

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja