Sėkmingai dalyvauta respublikiniame konkurse ,,Širdelėje laisva Lietuva“

Kėdainių r. Akademijos gimnazija organizavo respublikinį 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursą ,,Širdelėje laisva Lietuva“.

Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai, vadovaujami mokytojos Danguolės Kavaliauskienės, dalyvavo šiame konkurse. Išsiųsti Andrėjos Lipskytės (3kl.) ir Viktorijos Žalgytės (4 kl.) darbai. Džiugu, kad Viktorijai Žalgytei skirtas III vietos diplomas! Gauta padėka Andrėjai Lipskytei  už dalyvavimą konkurse ir  mokytojai Danguolei Kavaliauskienei už mokinių parengimą konkursui. Diplomą ir padėkas pasirašė gimnazijos direktorius Liudas Tauginas.

Konkurso tikslas: minint Lietuvos Valstybės ir Nepriklausomybės atkūrimo  dienas, skatinti mokinius domėtis savo rajono, miesto, miestelio, kaimo istorija, kultūra,  tradicijomis, papročiais,  siekiant išsaugoti patriotiškumą, meilę gimtajam kraštui. Uždaviniai: meninėmis raiškos priemonėmis atskleisti vietovės, kuriame vaikas pats auga, mokosi, įsimintinas vietas, grožį, išskirtinumą, savitumą, įgytas (turimas) žinias pritaikyti praktikoje.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja