Sėkmė respublikiniame kompiuterinio atviruko konkurse-parodoje

Šiaulių „Santarvės“ gimnazija 2024 m. vasario mėn. organizavo respublikinį 1-4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkursą-parodą „Spalvota Lietuva“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Konkurso tikslas –  ugdyti pilietiškumą ir patriotiškumą, lietuvybės puoselėjimą. Konkurso uždaviniai: mokinių kompiuterinio raštingumo kultūros ugdymas skatinant informacinių technologijų naudojimą edukaciniame procese; 1-4 klasių mokinių kompiuterinio raštingumo įgūdžių lavinimas; mokinių skatinimas kūrybiškai taikyti informacines technologijas. Konkurso dalyviai buvo  skirstomi į dvi grupes: I I grupė: 7–10 metų (1-2 klasių mokiniai; II grupė: 11–14 metų (3-4 klasių mokiniai. Kompiuterine programa kurto atviruko vertinimo kriterijai: atviruko originalumas, atviruko meniškumas.

Konkurse-parodoje dalyvavo mūsų mokyklos 1 klasės ir dailės būrelio mokiniai: Darijus Urvakis (1 kl.), Emilijus Vaitkevičius (1 kl.), Viltė Kairytė (3 kl.) ir Andrėja Lipskytė (3 kl.). Mokinius ruošė dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė. Konkursui buvo teikiami kompiuteriu piešti darbai. Balandžio 11 d. gauta bendra padėka dalyviams, pažyma mokytojai. Džiugi žinia, kad Andrėja Lipskytė 3-4 klasių amžiaus grupėje tapo nugalėtoja. Jai skirtas diplomas.

Taigi, pradinių klasių mokiniai šauniai atstovavo mūsų mokyklai respublikiniame konkurse-parodoje!

Danguolė Kavaliauskienė, pradinių klasių ir dailės mokytoja