Konkursas ,,40 paukščių belaukiant“

Nebijok – tai sugrįžtančių paukščių sparnaitokį keistą skambesį kelia nakty…“ (Henrikas Nagys).

Piešinių parodoje-konkurse „40 paukščių belaukiant“ šiemet dalyvavo 138 mokinių darbai iš 15 mokyklų, mokinius paruošė 19 mokytojų iš Lietuvos, Latvijos, Norvegijos ir Ispanijos. Mūsų mokyklai atstovavo 10 klasės moksleivė Monika Minkievičiūtė, paskatinta geografijos mokytojos  Ligitos Norgailės. Už dalyvavimą mokinei skirta organizatorių (Šiaulių Gegužių progimnazijos) padėka.

Piešinio tema suteikė mokiniams galimybę atskleisti ne tik gimtojo krašto paukščių grožį, bet ir gyvenimo būdą, spalvomis nupasakoti paukščio gyvenamą aplinką, paukščių sėkmes ir pavojus, maisto paieškas. Piešinių paroda eksponuojama Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Aido“ filiale.

Paroda-konkursas – tarptautinis renginys, skirtas parskrendančių paukščių dienai paminėti. Ši data siejama su masiniu paukščių parskridimu.

Ligita Norgailė, geografijos mokytoja