Dalyvavome konkursuose ,,Olympis 2024 – Pavasario sesija“

Kovo mėnesį nuotoliniu būdu vyko edukaciniai konkursai ,,Olympis 2024 – Pavasario sesija“. Konkursų organizatorius – UAB ,,Advertis“ (Vilnius).

Konkursuose dalyvavo vienuolika mūsų mokyklos mokinių: septyni pradinukai ir keturi aukštesniųjų klasių mokiniai. Pradinukai: pirmokai Danial Hussain, Darijus Urvakis, Emilijus Vaitkevičius, antrokai Lukas Lukošius ir Erikas Vaitkevičius, trečiokai Denas Andrijauskas ir Andrėja Lipskytė. Aukštesniųjų klasių mokiniai: septintokės Monika Barauskaitė ir Miglė Malinauskaitė, aštuntokė Gabija Koryznaitė, devintokas Daivaras Zalepūga. Daugiausia pradinukų atliko matematikos užduotis, daugiausia aukštesniųjų klasių mokinių – lietuvių kalbos užduotis. Pradinukai taip pat pasitikrino lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos, informacinių technologijų žinias. Aukštesniųjų klasių mokiniai pasitikrino anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, istorijos žinias. Kaip vaikams pasisekė, paaiškės balandžio mėnesį.

Mokinius edukaciniams konkursams rengė pradinių klasių mokytojos Danguolė Kavaliauskienė, Giedrė Petrėtienė, Jurgita Goscevičienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Roma Buivydienė, anglų kalbos mokytoja Monika Dmukauskienė, matematikos mokytojas Zigmas Kačinauskas, informacinių technologijų mokytojas Mantas Jasiukaitis, istorijos mokytojas Vidas Juknevičius. Mokykla dėkoja mokinių tėveliams, apmokėjusiems vaikų dalyvavimą konkursuose.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Nuotraukos – Danguolės Kavaliauskienės, Romos Buivydienės