Tarptautinės ,,Kings“ olimpiados kvalifikacinio etapo rezultatais džiaugiamės!

Kovo viduryje paaiškėjo tarptautinės ,,Kings“ olimpiados kvalifikacinio etapo (2024 m. Pavasario semestras) rezultatai. Įvairių mokomųjų dalykų finaluose kviečiami dalyvauti mokiniai, teisingai atlikę bent penkiasdešimt procentų užduočių.

Lietuvių kalbos užduotis pakankamai gerai atliko ir į finalą kviečiami ketvirtokai Matas Jučas, Nojus Nevedomskas, Gustas Važgauskas, Viktorija Žalgytė, septintokai Eimantas Kairys, Danielius Kulpis, Miglė Malinauskaitė, Nojus Matulevičius, aštuntokai Vytautas Babičius, Gabija Koryznaitė, Gabija Kumpinaitė, Tautvydas Lipskis, Ovidijus Stulgys, Nedas Zaikinas.

Anglų kalbos užduotis sėkmingai atliko ir dalyvauti finale kviečiami antrokai Darija Kulpytė, Lukas Lukošius, Aironas Stulgys, Erikas  Vaitkevičius, trečiokai Viltė Kairytė, Andrėja Lipskytė, ketvirtokai Matas Jučas, Austėja Mačiulytė, Sabina Michailovskaja, Jonas Tautkus, Gustas Važgauskas, Viktorija Žalgytė, septintokai Monika Barauskaitė, Tajus Girlakis, Danielius Kulpis, Miglė Malinauskaitė, Nojus Matulevičius, aštuntokai Vytautas Babičius, Gabija Koryznaitė, Gabija Kumpinaitė, Ovidijus Stulgys, dešimtokai Titas Paukštelis, Rugilė Peteraitytė, Viltė Peteraitytė, Arminas Stankevičius.

Matematikos užduotis sėkmingai įveikė ir į finalą kviečiami ketvirtokai Paulina Danilovaitė, Matas Jučas, Benas Kumpinas, Austėja Mačiulytė, Deividas Minkievičius, Jonas Tautkus, Gustas Važgauskas, Viktorija Žalgytė, septintokės Monika Barauskaitė ir Miglė Malinauskaitė, aštuntokės Gabija Koryznaitė ir Gabija Kumpinaitė, devintokas Titas Grigorenka, dešimtokės Rugilė Peteraitytė ir Viltė Peteraitytė.

Visiems mokiniams, patekusiems į olimpiadų finalus, skirti organizatorių sertifikatai, kuriuos pasirašė Meida Butkevičė, ,,Kings“ Lietuvoje vadovė. Mokinius konsultavo pradinių klasių mokytoja Audronė Macijauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Roma Buivydienė, anglų kalbos mokytoja Monika Dmukauskienė, matematikos mokytojas Zigmas Kačinauskas.

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja