Pristatyta 5-10 klasių projektinė veikla

Birželio 22 d. 5-10 klasių mokiniai kartu su mokytojais pristatė šiais mokslo metais vykdytus projektus. O jų buvo nemažai!

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas kvietė kalbėti tuos, kurie buvo vykdę projektines veiklas. Kalbėjo ir mokytojai, ir mokiniai. Jie supažindino su tokiais projektais:  ,,Lietuvos kultūros objektai, nusipelnę UNESCO globos“ (vadovė – geografijos mokytoja Ligita Norgailė), ,,Šaltasis karas“ (vadovas – istorijos mokytojas Saulius Čepaitis), ,,Skaitau rusiškai ir piešiu“ (vadovavo rusų kalbos mokytoja Aldona Maračauskienė), ,,Tautosakos labirintuose“ (vadovavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušrelė Slabokienė), ,,Žingsnio ilgio kaita“ (vadovas – kūno kultūros mokytojas Darius Kilys).

Pristatyti keli STEAM projektai. Mokiniai, vadovaujami  informacinių technologijų mokytojo Manto Jasiukaičio, parengė tokius projektus: ,,Micro: bit šiltnamis“, ,,Išmaniojo namo sistemos“, ,,Lego robotas, galintis rašyti raides pieštuku“, ,,Filmavimas dronu“, ,,Misija: Marsas“. Apie kelis projektus kalbėjo technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė: ,,Kuriu pasaką“, ,,Dekoratyvinis interjero dirbinys – drambliukas“, ,,Prieverpstės – pirografijos technika“, ,,Simegrafija“, ,,Pica Fantazija“. Aptarti kiti STEAM projektai: ,,Kristalų auginimas ir jų įvairovė“ (vadovavo chemijos mokytoja Daiva Krištopaitė-Larina), ,,Kaip gimsta knyga?“ (rengė geografijos mokytoja Ligita Norgailė, dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Roma Buivydienė),  ,,Figūrų žaismas“ (vadovavo matematikos mokytojas Zigmas Kačinauskas).

Projektinės veiklos buvo aptartos pateikiant skaidres, filmuotą medžiagą, realius darbo rezultatus (daiktus). Mokiniai noriai dalijosi įspūdžiais, kaip jiems sekėsi atlikti minėtas projektines technologijų veiklas. Mokyklos direktorius, paklausęs projektų pristatymų, džiaugėsi mokinių ir mokytojų vykdytomis veiklomis.

Vykdytų projektų pristatymo diena buvo kupina žodinės ir vaizdinės informacijos bei gerų emocijų!

Roma Buivydienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja