Fotoparodos ,,Karaimai ir Trakai“ aptarimas

Dar viena devintokų veikla, skirta Lietuvos karaimų metams, yra fotoparodos ,,Karaimai ir Trakai“ aptarimas. Veikla vykdyta 2022 m. birželio 17 d.

Nuotraukas parodai pateikė klasės auklėtoja, kuri birželio 11 d. lankėsi Trakuose. Klasės auklėtoja fotoaparatu užfiksavo nemažai vaizdų, kuriuose matomi Karaimų gatvės gyvenamieji namai, kenesa, karaimų mokykla, buvęs paštas, Trakų istorijos muziejus, Trakų salos pilis. Devintokams klasės auklėtoja papasakojo, kuo ypatingi fotoaparatu įamžinti vaizdai, kokią informaciją jie suteikia apie karaimus.

Devintokai nuolat domisi karaimų tema, nes yra įsijungę į respublikinę akciją, kurią paskelbė Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir kuria siekiama pažymėti Lietuvos karaimų istorijos ir kultūros 625 metų jubiliejų.

Roma Buivydienė, 9 klasės auklėtoja