Respublikinio pradinių klasių kūrybinių darbų konkurso ,,Širdelėje laisva Lietuva“ rezultatai

2020 m. vasario mėnesį Kėdainių r. Akademijos gimnazija organizavo respublikinį pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursą ,,Širdelėje laisva Lietuva“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi gimtinės istorija ir ugdyti mokinių patriotiškumą.

Kūrybinių darbų konkurse dalyvavo pradinių klasių mokiniai: pirmokas Dovidas Lukoševičius, trečiokai Marita Brikaitė, Monika Barauskaitė, Tajus Girlakis, Eimantas Kairys, ketvirtokės Goda Jučaitė ir Gabija Koryznaitė.

Balandžio 3 d. gauta Kėdainių r. Akademijos gimnazijos padėka, skirta 4 klasės mokinei  Gabijai Koryznaitei. Mokinei dėkojama už originalumą ir savitumą respublikiniame kūrybinių darbų konkurse ,,Širdelėje laisva Lietuva“. Padėką pasirašė gimnazijos direktorius Liudas Tauginas.

Gabiją Koryznaitę ir kitus mokinius konkursui ruošė pradinių klasių ir dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė. Mokytojai skirta konkurso organizatorių žodinė padėka.