Valentino dienos šokių vakaras

Vasario 14 d. mokykloje surengtas šokių vakaras, skirtas Valentino dienai, kuri vadinama įsimylėjėlių, meilės diena. Renginį organizavo mokyklos mokinių seimelis (koordinatorius Saulius Kryžanauskas).

Vakaro metu skambėjo vaikų pamėgta muzika, džiugią nuotaiką kūrė šviesų efektai. Kelias valandas nepailsdami šėlo šokėjai! Šokius keitė linksmos užduotys! Jų būta įvairių: ilgiausiai šokti ant vis perlenkiamo laikraščio, greičiausiai pripūsti balioną tiek, kad jis susprogtų, tiksliausiai suskaičiuoti, ant kelių limonado butelio kamštelių sėdi, siųsti ratu skrybėlę, užsidedant ją ant galvos ir vėl nusiimant, stengiantis, kad nutilus muzikai skrybėlė būtų ant kito galvos. Kiekvienos rungties nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Seimelio koordinatorius Saulius Kryžanauskas saldžius prizus įteikė didžėjui Rokui Andrijauskui, linksmų užduočių vedėjai seimelio prezidentei Ugnei Važgauskaitei. Apdovanota ir vakaro pora, primenant, jog šiandien švenčiama Valentino diena.

Nuotaikingas Valentino dienos šokių vakaras mokiniams paliko puikių įspūdžių!