Epistolinio rašinio konkursas

Sausio 22 d. Radviliškyje surengtas tarptautinio epistolinio rašinio konkurso rajoninis etapas. Konkursui darbą pristatė ir mūsų mokykla.

Septintokas Lukas Kryžanauskas parašė laiško formos rašinį organizatorių nurodyta tema. Tema – ,,Parašykite žinutę suaugusiajam apie pasaulį, kuriame gyvename“. Lukas rašinyje išsakė savo nuomonę apie tai, koks jam atrodo supantis pasaulis, ko tikisi iš suaugusiųjų, gyvenančių tame pačiame pasaulyje. Septintoko rašinyje – 742 žodžiai (konkurso nuostatuose nurodyta, kad turėjo būti 500-800 žodžių).

Dalyvauti konkurse Luką pakvietė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Roma Buivydienė. Ji džiaugėsi, kad atlikdamas užduotį Lukas įgijo naujų žinių apie supančią aplinką, patobulino laiško rašymo įgūdžius.