Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas

Gruodžio 14 d. mokykloje įvyko visuotinis mokinių tėvų susirinkimas. Susirinkimą vedė biologijos ir chemijos mokytojas, Mokyklos tarybos pirmininkas Saulius Kryžanauskas.

Susirinkusius tėvelius bei pedagogus muzikine programa pradžiugino būrelio ,,Muzikos garsai“ mergaitės: pirmokė Miglė Malinauskaitė, trečiokė Gabija Koryznaitė ir septintokė Amanda Barauskaitė. Jaunąsias dainininkes parengė muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė.

Susirinkime, kaip įprasta, pateikta Mokyklos tarybos ataskaita. Per dvejus metus (nuo 2016 m. spalio iki 2018 m. spalio) atliktų darbų ataskaitą pristatė buvusi Mokyklos tarybos pirmininkė Roma Buivydienė. Ji padėkojo dvejus metus kartu dirbusiems tėveliams, palinkėjo sėkmės naujajai Mokyklos tarybai.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas kalbėjo apie I trimestro rezultatus. Tėveliams jis pateikė vaizdžiai parengtą informaciją apie vaikų mokymąsi, lankomumą, pagyrė gerai besimokančius mokinius, visiems palinkėjo sėkmės II trimestre.

Apie mokykloje vykstančius renginius, mokinių veiklą ir pasiekimus papasakojo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Roma Buivydienė, rengianti informaciją mokyklos internetiniam puslapiui. Mokytoja tėveliams parodė internetinio puslapio medžiagą, pakvietė nuolat sekti informaciją, nes ji parodo, kokie puikūs yra mūsų mokyklos vaikai, kiek daug jie gali padaryti.

Mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas džiaugėsi, kad pas mus yra labai gerai veikiančių ir vaikų mėgiamų būrelių, kad mokiniai aktyvūs, smalsūs, noriai dalyvauja popamokinėje veikloje. Direktorius taip pat kalbėjo apie tai, kad tėveliai ypatingą dėmesį turi skirti vaikų saugumui, priminė pirotechninių priemonių keliamą pavojų. Visiems susirinkusiesiems direktorius pasakė prasmingų palinkėjimų artėjančių švenčių proga.

Susirinkime pristatytas pranešimas apie mokykloje pačių mokytojų ir mokinių sukurtas edukacines erdves. Pranešimą pristatė pradinių klasių ir dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė bei direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas. Jie abu, taip pat lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušrelė Slabokienė šį pranešimą parengė rajoninei mokytojų metodinei konferencijai ,,Geros mokyklos link: pažangaus mokymo(si) idėjos“. Tėveliai turėjo progos įsitikinti, kad mūsų mokykla dirba šiuolaikiškai, didelį dėmesį skiria vaikų ugdymui(si).

Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas, įvykęs pasibaigus I trimestrui, buvo svarbus visai mokyklos bendruomenei.