Sėkmė tarptautiniame kompiuterinio atviruko ir filmuko konkurse ,,Tau, Mamyte!”

Vaikai, lankantys būrelį ,,Kompiuteris – mano draugas“, dalyvavo tarptautiniame 1-4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko ir filmuko konkurse ,,Tau, Mamyte!”. Konkursą organizavo Rokiškio r. savivaldybės švietimo centras, Rokiškio r. pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis, Rokiškio r. Obelių gimnazija; konkurso partneris – leidykla ,,Šviesa”.

Džiugu, kad būrelio narė antrokė Goda Jučaitė tapo konkurso nugalėtoja! Gegužės antroje pusėje ji apdovanota atminimo dovanėle bei diplomu, kurį pasirašė Rokiškio r. savivaldybės švietimo centro direktorė Elinga Mikulėnienė.

Kitims konkurse dalyvavusiems mokiniams – trečiokui Domui Braziui ir ketvirtokei Austėjai Jučaitei – skirtos padėkos. Padėką gavo ir būrelio ,,Kompiuteris – mano draugas“ vadovė, pradinių klasių mokytoja Audronė Macijauskienė už mokinių parengimą tarptautiniam kompiuterinio atviruko ir filmuko konkursui ,,Tau, Mamyte!”.

Šiame tarptautiniame konkurse mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja jau ne pirmus metus. Tai labai įdomus ir svarbus konkursas, kuriuo siekiama ugdyti gebėjimą išreikšti meilę, dėkingumą, pagarbą mamai, ugdyti mokinių kompiuterinio raštingumo kultūrą, skatinti mokinius kūrybiškai taikyti informacines technologijas.