Sausio 13-osios atminimui

Mokykla prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“: sausio 12 d. aštuntą valandą ryto dešimčiai minučių uždegtos žvakelės mokyklos languose, prisimenant 1991 m. sausį.

Per pirmąją pamoką visų klasių mokiniai kartu su mokytojais kalbėjo apie 1991-ųjų sausio 13-osios įvykius. Mokiniai taip pat žiūrėjo ir aptarė dokumentinius flmus: ,,Sausio 13 d. filmukas (vaikams)“, I.Kavaliausko ,,Sausio 13 – prisiminkim“, ,,Sausio 13-oji“ (iš LRT archyvų), A.Tamulaitytės bei režisieriaus B.Talačkos filmus, primenančius aną kraupią sausio naktį,
     Mokiniams buvo parodyta ir pakomentuota knyga ,,Lietuva. 1991.01.13″ (dokumentai, liudijimai, atgarsiai). Kai kurių klasių mokiniai piešė piešinius, susijusius su aptariama tema. Kiti klausė dainų apie laisvę (,,Laisvė“,  ,,Bunda jau Baltija“).
     Šitaip mūsų mokykloje paminėta Laisvės gynėjų diena.