Mokyklos menininkų saviraiška

Rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio mėn. 5 – 10kl. mokiniai dailės pamokose turėjo galimybę išbandyti savo meninius gebėjimus daugelyje konkursų. Mokykliniame, pirmajame etape, savo kūrybiškumą dalyviai išreiškė nacionaliniame konkurse ,,Mes užaugome laisvi‘‘, respublikiniuose konkursuose ,,Rudens natiurmortas‘‘, ,,Angelo žinia‘‘, ,,Balta pasaka‘‘, ,,Žiemos fantazija‘‘, ,,Vasario 16-oji‘‘ bei tarptautiniame konkurse ,,Ateities skraidantys aparatai‘‘.

Į antrąjį konkurso etapą pateko ir buvo išsiųsti 4 darbai mokinių, kurie laisva technika piešė darbus nacionaliniam konkursui ,, Mes užaugome laisvi‘‘, ,,Žiemos fantazija‘‘. Gruodžio 20 d. gautos padėkos, diplomai už aktyvų dalyvavimą šiuose konkursuose. Padėkas už aktyvų dalyvavimą konkurse  ,,Mes užaugome laisvi‘‘ gavo penktokai Gerda Misevičiūtė, Minvidas Cilinginas, Lukas Kryžanauskas ir septintokas Rokas Andrijauskas. Mokinius ruošė pradinių klasių ir dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė.