Mokykla pasipuošė žiemos šventėms

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms – šv. Kalėdoms – mūsų mokyklos bendruomenė papuošė savo antruosius namus. Puikių kūrybinių idėjų mokyklos puošimui pasiūlė technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė. Jos suburti mokiniai, mokytojai, techninio personalo darbuotojai papuošė mokyklos langus meniškais karpiniais. Originali šventinė kompozicija pirmajame aukšte pasitinka visus, užėjusius mokyklos vidun.

Visų klasių mokiniai, mokytojai papuošė savo klases, kabinetus. Į puošimą įsijungė ir mokinių tėveliai. Vienur puošni gyva žaliaskarė, kitur spindinčios eglės šakos, žėrinčios dirbtinės eglutės, dar kitur dailūs vainikai, blizgančios girliandos, popierinės kalėdinės kompozicijos! Gražu ir vaikams jauku. Jaučiamas švenčių artėjimas…