28-04-2017 21:48:28
Navigacija
· Tėvams
· Struktūra ir kontaktai
· Tvarkaraščiai
· Simbolika
· Istorija
· Bendradarbiavimas
· Mokyklos renginiai
· Veikla
· Finansinės ataskaitos
· Mokinių pasiekimai
· Susisiekimas
· Valgiaraščiai
· Parama mokyklai
· Naudingos nuorodos
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 1

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 19
· Naujausias Narys: Juratytea
Poezijos festivalis
Balandžio 28 d. 2kl. mokinys Titas Grigorenka dalyvavo Radviliškio r. 1-4 klasių mokinių poezijos festivalyje,,Švelnios tavo rankos''.Renginio tikslas-paminėti motinos svarbą vaiko pasaulėžiūros ir jausmų formavimuisi.
Festivalį organizavo Radviliškio r. Baisogalos mokykla-darželis.Visus dalyvius pradžiugino puiki meninė programėlė: jaunieji skaitovai, dainininkai,šokėjai ir muzikantai.Dalyvavo 33 skaitovai iš įvairių Radviliškio r. mokyklų.Skirtos nominacijos.
Titas Grigorenka ir jį ruošusi mokytoja Danguolė Kavaliauskienė apdovanoti padėkomis,atminimo dovanėlėmis.Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės dalyviai
Mokiniai, lankantys raiškiojo skaitymo ir jaunųjų kūrėjų būrelius, įsijungė į Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, kuri skelbiama balandžio 24 - 30 d.
Balandžio 27 d. vaikai kartu su vadovėmis Aušrele Slabokiene ir Roma Buivydiene dalyvavo akcijoje ,,Perskaitei - padovanok. Dovanoji knygą bibliotekai - dovanoji draugui". Akcijos metu jie lankėsi Pociūnėlių miestelio bibliotekoje, bendravo su bibliotekininke Elena Jankūniene. Bibliotekai buvo padovanotos kelios įdomios, vaikų mėgiamos knygos.
Knygas dovanojo šie mokiniai: penktokai Kornelija Kriaučiūnaitė (,,Barbė Mariposa ir fėjų princesė") ir Lukas Turskis (Mo O'Hara ,,Mano didelė riebi auksinė žuvelė zombis"), šeštokai Renaldas Kriaučiūnas (lietuvių liaudies pasaka ,,Pupa") ir Lukas Ivanovas (Lijana Kanarskienė ,,Žaliųjų akinių paslaptis"), septintokės Rusnė Važgauskaitė ir Ugnė Važgauskaitė (,,Grimų pasakos"), Miglė Vaitkevičiūtė (Laura Ingalls Wilder ,,Miestelis prerijoje"), aštuntokas Ovidijus Buivydas (Anders Jacobsson, Soren Olsson ,,Berto žygiai"). Knygų padovanojo ir abi būrelių vadovės.
Jaunieji kūrėjai Ugnė Važgauskaitė, Rusnė Važgauskaitė, Gabija Paulauskaitė, Evelina Baužaitė, Ovidijus Buivydas ir būrelio vadovė Roma Buivydienė skyrė pinigų dešimčiai bibliotekos skaitytojo bilietų. Šiuos bilietus galės gauti tie vaikai, kurie patys negali jų įsigyti. Apie skaitytojo bilietus plačiau pasakojo bibliotekininkė Elena Jankūnienė.
Bibliotekininkė, baigiantis susitikimui, padėkojo akcijos dalyviams ir pakvietė vaikus nuolat lankytis bibliotekoje.Judrioji pertrauka
Pagal mokyklos veiklos planą balandžio 26 d. po 4 pamokų buvo organizuota judrioji pertrauka. Pertrauką organizavo 3 klasės mokytoja Giedrė Petrėtienė.
Judriojoje pertraukoje dalyvavo pradinių klasių mokiniai ir mokytojos. Pertraukos metu susirinkusieji linksmai, noriai darė ,,Piratų mankštą". Muziką mankštai surado ir įjungė 10 klasės mokinys Benas Peteraitis.
Judrioji pertrauka mokiniams patiko! Be to, buvo naudinga jų sveikatai.Anglų kalbos olimpiada
Balandžio 20 d. mokykloje vyko 5 - 6 ir 7 - 8 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Nugalėtojais tapo septintokai Fausta Novogrodskytė ir Eitvidas Šemežys bei šeštokas Lukas Macijauskas.
Olimpiadą organizavo anglų kalbos vyresnioji mokytoja Ona Gailiūnienė.Dešimtokų 50 - tadienis
Devintokai, padedami klasės auklėtojos Eugenijos Gietienės, balandžio 20-ąją mokykloje dešimtokams surengė įdomią, linksmą 50-tadienio šventę. Jaukioje aplinkoje, spalvingai papuoštoje dešimtokų klasėje, buvo gera kartu praleisti kelias valandas.
Pirmiausia devintokai pasiūlė dešimtokams, vadovaujantis kruopščiai nubraižytomis schemomis, surasti paslėptą simbolinį mokyklos raktą. Surasti pavyko! Šventė prasidėjo!
Dešimtokų laukė daugybė įvairių užduočių! Kelios iš jų: įminti mįsles, pasakyti greitakalbių, sukurti reklamą, padaryti nurodytus darbus poroje surištomis rankomis, be žodžių perteikti mintis, paskaityti eilėraštį turint burnoje didelį saldainį, apibrėžti popieriaus lape savo delną ir pagal vardo raides apibūdinti save. Dešimtokams taip pat teko kurti vaidinimą pagal pasaką ,,Ropė". Drąsiausieji ir muzikaliausieji šoko ,,Draugystės šokį".
Dešimtokų pastangos buvo pastebėtos ir įvertintos: devintokai jiems įteikė specialius nuotaikingus pažymėjimus, liudijančius kiekvieno ,,žinias". Įteikė ir kalendorių, primenantį, kad mokslo dienos mūsų mokykloje dešimtokams netruks prabėgti, kad jų liko nedaug.
Šventė baigėsi vaišėmis. Skanumynų užteko visiems!
Dešimtokai bei jų klasės auklėtoja Roma Buivydienė nuoširdžiai dėkoja devintokams ir jų klasės auklėtojai Eugenijai Gietienei už išradingai organizuotą šventę, už mokyklos tradicijų puoselėjimą.Regioninėje švietimo parodoje ,,Sužinokime. Tobulėkime. Veikime"
Balandžio 12 - 13 d. mūsų mokyklos pedagogai kartu su kitomis šalies švietimo įstaigų bendruomenėmis dalyvavo parodoje ,,Sužinokime. Tobulėkime. Veikime". Renginys vyko Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje. Sulaukta iš viso 2856 lankytojų.
Mūsiškiai pedagogai po parodos atidarymo žinių sėmėsi seminaruose, kuriuos kiekvienas rinkosi pagal savo interesus. Tobulintasi įvairiuose seminaruose: ,,Kalbinis ir dalykinis raštingumas: skaitymo strategijų specifika", ,,Tradicinis mokytojas ir kompiuterizuoti eksperimentai", ,,Mano tautinis kostiumas. Kūrybiškumas ir informacinės technologijos", ,,Mokytojo emocinė sveikata", ,,Paprasti atsipalaidavimo ir emocinės įtampos mažinimo būdai", ,,Smurto prevencija. Ką darysime, kad mokykloje būtų gera ir saugu?", ,,Apie vadybą ir lyderystę: strateginis planavimas - prasmės ar beprasmybės?", ,,Ugdymo plano rengimas" bei kituose.
Įdomu bei naudinga buvo paklausyti lektorių, atvykusių iš LR švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro, Nacionalinio egzaminų centro, UAB ,,Mokslo technologijos", LCC tarptautinio universiteto, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro, Vytauto Didžiojo universiteto ir iš kitur. Įsiminė susitikimas su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene, viceministru Gražvydu Kazakevičiumi.
Parodoje buvo apžiūrėta daugiau kaip 20 stendų, susipažinta su ugdymo proceso naujovėmis: mokymo(si) priemonėmis, edukacinėmis programomis.
Apsilankymas regioninėje švietimo parodoje mūsų mokyklos pedagogams buvo reikšmingas įvykis. Tai, kas pamatyta ir išgirsta, pagal galimybes bus pritaikoma ugdymo procese.Mokinių karpiniais papuoštas Pociūnėlių miestelis šv.Velykoms
Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė pakvietė mokyklos mokinius padėti papuošti kultūros namus šv. Velykoms. Technologijų vyresnioji mokytoja Diana Masiliūnienė kurti šventinius karpinius pasiūlė septintokams ir devintokams. Mokiniai noriai sutiko, prie jų prisijungė ir viena penktokė.
Karpinius tema ,,Pavasaris - šv. Velykos" kūrė nemažas būrys vaikų. Savo kūrybines idėjas vaikai įgyvendino, pavasario bei šv. Velykų motyvus karpydami iš įdomios medžiagos - grindų pakloto. Dirbti buvo ir smagu, ir nelengva!
Įdomiais darbais nustebino septintokės Dina Juškaitė, Judita Jankauskytė, Ugnė Važgauskaitė, Fausta Novogrodskytė, Miglė Vaitkevičiūtė, Adrija Girlakytė. Gražų karpinį sukūrė penktokė Toma Krasauskaitė. Šauniai padirbėjo devintokai Sigita Raziūnaitė, Kamilė Kirjanova, Jonas Stokė, Tomas Ivanovas, Airidas Banevičius, Alanas Simonavičius, Deimantas Dačiola, Ričardas Praščius, Rokas Džiaugys. Mokinius konsultavo mokytoja Diana Masiliūnienė.
Mokinių sukurti šventiniai karpiniai papuošė Pociūnėlių miestelio kultūros namų sienas, pradžiugindami vietinius gyventojus ir svečius.Mokyklos mažiausieji dažė margučius
Artėjant šv. Velykoms, mokykloje prisiminti margučiai – vieni trapiausių liaudies meno dirbinių, kuriuos nuo senų laikų iki šių dienų margina suaugusieji ir vaikai, kaimo žmonės ir miestiečiai.
Ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtojos Aušra Sadzevičienė ir Jūratė Bilevičienė supažindino grupės vaikučius su margučių dažymo papročiu, kuris susijęs su pavasario švenčių apeigomis. Jos aptarė kiaušinių dažymo būdus, spalvas, raštus, jų reikšmes, parodė literatūrą, susijusią su šv. Velykų papročiais, kiaušinių marginimu.
Aptarus šv. Velykų tradicijas, visi kibo į darbą. Grupės vaikučiai pagal savo gebėjimus spalvino margučius, piešė ornamentus, dažė kiaušinius.
Per trumpą laiką sukurti nuostabūs margučiai tapo puikia dekoracija velykinei nuotraukai.Finalinėse šaškių varžybose Pavenčiuose
Balandžio 8 d. mūsų mokyklos ketvirtokai dalyvavo finalinėse šaškių varžybose, kurios vyko Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykloje. Čia varžėsi 2006 m. gimę vaikai ir jaunesni - 28 komandos iš visos Lietuvos. Mūsiškiai atstovavo Radviliškio rajonui.
Varžybose šaškėmis žaidė Lukas Kryžanauskas, Nedas Bilevičius, Laurynas Jučas ir Faustėja Ivanovaitė. Jie užėmė aštuntąją vietą.
Ketvirtokus varžyboms rengė ir į jas lydėjo pradinių klasių vyr. mokytoja Jurgita Goscevičienė.Akcija ,,Darom"
Balandžio 7 d. mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo tradicinėje akcijoje ,,Darom". Dirbo ir mokiniai, ir mokytojai, ir kiti mokyklos darbuotojai.
Akcijos metu tvarkyta aplinka prie mokyklos, dirbta senajame Pociūnėlių parke, prie Liaudės upės užtvankos.
Šiltas, saulėtas rytas puikiai nuteikė darbui. Gera nuotaika lydėjo visą darbo dieną! Akcijos dalyviai dirbo noriai ir atsakingai!Tarptautinis kompiuterinio atviruko konkursas ,,Tau, Mamyte!"
Būrelio ,,Kompiuteris - mano draugas" vaikai piešė atvirukus tarptautiniam konkursui ,,Tau, Mamyte!". Konkurse dalyvauja Lietuvos ir Latvijos pradinukai.
Konkursui balandžio 7 d. išsiųsti kelių mokinukų darbai: Godos Jučaitės (1 kl.), Gabijos Koryznaitės (1 kl.), Domo Brazio (2 kl.), Samantos Nevedomskaitės (2 kl.), Austėjos Jučaitės (3 kl.). Mokinius konsultavo būrelio vadovė Audronė Macijauskienė.
Vaikų kūrybiniai darbai bus publikuojami gegužės 2 - 26 d. tinklapyje https://taumamyte.wordpress.com.Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Žinučių nėra.
Užkrauta per 0.06 sekundes 368,958 unikalūs lankytojai