21-01-2017 16:15:10
Navigacija
· Tėvams
· Struktūra ir kontaktai
· Tvarkaraščiai
· Simbolika
· Istorija
· Bendradarbiavimas
· Mokyklos renginiai
· Veikla
· Finansinės ataskaitos
· Mokinių pasiekimai
· Susisiekimas
· Valgiaraščiai
· Parama mokyklai
· Naudingos nuorodos
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 1

· Prisijungę Nariai: 0

· Iš Viso Narių: 19
· Naujausias Narys: Juratytea
Dešimtokai susipažino su PUPP organizavimu ir vykdymu
Sausio 19 dieną mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas dešimtokams pateikė informaciją apie PUPP organizavimo ir vykdymo tvarką.
Pavaduotojas supažindino su Nacionalinio egzaminų centro parengtu aprašu ,,Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo organizavimas ir vykdymas" (2017 m.), su PUPP tvarkaraščiu ir lietuvių kalbos (gimtosios) bei matematikos pasiekimų patikrinimų instrukcijomis.Laisvės gynėjų dienos proga - bėgimas aplink Pociūnėlius
Sausio 18 - ąją istorijos mokytojas Gintautas Dūdėnas Laisvės gynėjų dienos proga organizavo mokinių bėgimą aplink Pociūnėlius.
Bėgime ,,Vardan brolių, kritusių už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę" dalyvavo 1 - 10 klasių mokiniai. Pirmokai - penktokai įveikė 2,5 km atstumą, o šeštokai - dešimtokai nubėgo 5 km. Abu ratus aplink Pociūnėlius kartu su mokiniais bėgo ir pats mokytojas.
Visi vaikai, dalyvavę bėgime, apdovanoti atminimo dovanėlėmis, kurias skyrė mokytojas Gintautas Dūdėnas.Sausio 13 - oji - Laisvės gynėjų diena
1991 metų Sausio 13 - ajai atminti mokykloje iš ryto uždegtos žvakutės. Žvakučių liepsnelės - tai įrodymas, kad kritusieji už Lietuvos laisvę nepamiršti.
Netrukus mokyklos bendruomenė įsijungė į pilietinę akciją ,,Neužmirštuolė", kurią organizavo Pociūnėlių kultūros namų direktorė Birutė Andriuškienė. Susirinkusieji prie miestelio kultūros namų, liepsnojant atminimo laužui, klausėsi Birutės Andriuškienės pasakojimo apie kovotojus už laisvę. Žuvusiųjų atminimas pagerbtas tylos minute. Kritusiems už laisvę atminti sniege išsiskleidė popieriniai neužmirštuolių žiedai.
Sugrįžę į mokyklą, mokiniai ir mokytojai žiūrėjo vaidybinį filmą ,,Mes dainuosim" (režisierius Robert Mullan), kuriame pasakojama apie 1991 metų Sausio 13 - osios įvykius Lietuvoje. Filmą pristatė istorijos mokytojas Gintautas Dūdėnas.Seminaras ,,Efektyvios šiuolaikinės pamokos didaktiniai aspektai"
Mokinių žiemos atostogų metu mokytojai dalyvavo aktualiame seminare, kuris surengtas mūsų mokykloje. Seminaro lektorė - Olivija Saranienė, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja.
Seminare kalbėta apie mokinių pažangą ir pasiekimus lemiančius veiksnius, analizuoti aktualūs pamokos didaktiniai aspektai. Plačiai aptartas mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas, pagalba mokiniui mokykloje ir pamokoje.
Seminaras buvo labai naudingas, nes pagilinome žinias apie efektyvios šiuolaikinės pamokos didaktinius aspektus, lektorė mokytojams pateikė praktinių patarimų, atsakė į rūpimus klausimus.Kalėdinio karnavalo šventė vyresniesiems
Gruodžio 23 - iosios pavakarę Kalėdinis karnavalas į Pociūnėlių kultūros namus sukvietė 5 - 10 klasių mokinius, jų tėvelius, kitus giminaičius, draugus, mokytojus. Salė buvo pilna!
Karnavalo pradžioje skambėjo kompozitoriaus Liongino Abariaus daina ,,Tyliai, tyliai", kurią atliko aštuntokė Gabija Paulauskaitė ir dešimtokė Vaida Zabielaitė. Netrukus dainavo ir šoko ,,svečiai" - JAV pop - muzikos žvaigždė Madonna ir jos draugai. Abu muzikinius numerius rengė muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė.
Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas. Jis ir direktorius Anatolijus Gailiūnas apdovanojo vaikus, kurie šiais mokslo metais garsino mokyklą konkursuose, varžybose, apdovanojo ir mokytojus.
O tada prasidėjo tikrasis karnavalas! Šių metų karnavalo tema - ,,Šalys". Visų klasių mokiniai pagal pasirinktas šalis parengė nuotaikingas programėles. Penktokai šauniai vaidino ,,Pingvinų Kalėdas"! Buvo smagu stebėti muzikinius kitų klasių pasirodymus! Nepamirštamų akimirkų žiūrovams dovanojo artistai iš gimtosios Lietuvos (šeštokai), iš spalvingosios Indijos (septintokai), iš saulėtosios senovės Graikijos (aštuntokai), iš plačiosios Rusijos (devintokai), iš temperamentingosios Rumunijos (dešimtokai).
Mokyklos taryba visų klasių mokinius apdovanojo už parengtas programėles, už kaukes. Buvo apdovanoti mokiniai, kurie gerai baigė pirmąjį trimestrą, kurie puikiai lankė mokyklą, taip pat tie, kurie sukūrė gražiausias kalėdines puokštes bei kompozicijas. Už kompozicijas apdovanojimai įteikti ir dailės mokytojai Danguolei Kavaliauskienei bei mokyklos bibliotekininkei Sonatai Bagūnienei.
Mokyklos taryba dėkoja karnavalo rėmėjams: Danguolei ir Vitui Peteraičiams, Audronei Poškuvienei, Aušrai ir Jurui Sadzevičiams, Žydrai ir Arūnui Čižauskams, Onai ir Arūnui Matoliams, Dariui Povilauskui, Aivarui Rimkui ir kitiems.
Jaunųjų kūrėjų būrelio vadovė Roma Buivydienė apdovanojo mokinius, sukūrusius gražiausius kalėdinius eilėraščius. Ji, kadangi yra 10 klasės auklėtoja, taip pat apdovanojo dešimtokus bei jų tėvelius, iš šieno ir šiaudų pagaminusius žaisliukus Kalėdų eglutei papuošti . Eglutę šventei puošė dešimtokai. Jie vedė ir Kalėdinį karnavalą.
Kultūros namų salę šventei puošė devintokai (klasės auklėtoja Eugenija Gietienė), o koridorių - aštuntokai (klasės auklėtojas - Darius Kilys). Būkime dėkingi visiems 5 - 10 klasių auklėtojams, kurie padėjo mokiniams paruošti programėles, pasidaryti kaukes. Padirbėta nemažai!
Ačiū vertinimo komisijai (kultūros namų direktorei Birutei Andriuškienei, mokytojams Kristinai Valčiukienei ir Mantui Jasiukaičiui), taip geranoriškai, nuoširdžiai ir plačiai apibūdinusiai klasių pasirodymus.
Padėkos žodžių nusipelnė ir Kalėdinio karnavalo metu budėję mokytojai bei tėveliai, aptarnaujančio personalo darbuotojai.
Šventę kūrėme visi kartu!
Pradinukų Kalėdinis karnavalas
Ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinukai į Kalėdinį karnavalą kartu su mokytojomis bei tėveliais susirinko gruodžio 23 - iosios rytmetį. Renginys organizuotas Pociūnėlių kultūros namuose.
Susirinkusiuosius linksmino Kalėdų Senelis ir Pelytė, kuriuos atvykti iš toli pakvietė mokytoja Danguolė Kavaliauskienė. Pelytė vaikams ir tėveliams skyrė kelias įdomias užduotis: reikėjo ,,nulipdyti besmegenį", ,,sukelti pūgą", ,,važiuoti traukinuku". Vaikai šoko, deklamavo eilėraščius. Kalėdų Senelis juos apdovanojo.
Mokyklos taryba, gavusi lėšų iš rėmėjų, skyrė dovanų ikimokyklinukams, priešmokyklinukams ir 1 - 4 klasių mokinukams už dalyvavimą karnavale. Taip pat apdovanoti mokiniai už labai gerą ir gerą mokymąsi, puikų mokyklos lankymą, kūrybinius darbus Kalėdinių puokščių ir kompozicijų parodai.
Vaikus karnavalui ruošė ir kartu su jais renginyje dalyvavo mokytojos Jurgita Goscevičienė, Giedrė Petrėtienė, Danguolė Kavaliauskienė, Audronė Macijauskienė, ikimokyklinukų bei priešmokyklinukų auklėtoja Aušra Sadzevičienė, auklėtojos padėjėja Jūratė Bilevičienė.Kalėdinių sveikinimų dalijimas
Gruodžio 22 - ąją mokyklą aplankė du artėjančių švenčių personažai - žiema ir gaidys (2017 - ieji bus Ugninio gaidžio metai). Jie dalijo kalėdinius atvirukus su sveikinimais, kuriuos draugams, bendraklasiams, mokytojams galėjo rašyti visi, kas norėjo.
Sveikinimų ypač laukė patys mažiausieji - ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai. Jie buvo šauniai pasipuošę: su nykštukų kepurėlėmis ant galvyčių, su bengališkomis ugnelėmis rankytėse. O kokie mandagūs!
Parašytus sveikinimus žiema ir gaidys dalijo ne už dyką - reikėjo padeklamuoti eilėraštį ar pasakyti šventinį palinkėjimą. Tad gražių žodžių netrūko! O nuo jų ir visa diena atrodė gražesnė!
Už kalėdinių sveikinimų dalijimą mokykloje buvo atsakingi aštuntokai.Kalėdinių puokščių ir kompozicijų paroda
Artėjančių Kalėdų švenčių neatsiejama dalis - puokščių ir kompozicijų paroda. Mokykloje ji surengta paskutinę savaitę prieš mokinių atostogas.
Mokiniai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai, turintys meninių gebėjimų, kūrė šventines puokštes bei kompozicijas. Jos papuošė mokyklos I aukšto koridorių.
Kalėdinių puokščių parodos rengimu rūpinosi dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė.
Šventinės istorijos pamokos
Tikras siurprizas mūsų mokyklos 5 - 10 klasių mokiniams buvo gruodžio 21 - osios istorijos pamokos šventiškai papuoštoje klasėje. Juk jas vedė pats Kalėdų Senelis!
Jaukioje daugybės žvakių šviesoje Kalėdų Senelis ne tik istorijos temomis kalbėjo, bet ir ... dovanas dalijo. O dovanų dovanų! Užteko jų kiekvienam vaikui!
Pirmiausia dovanų gavo tie, kas šiais mokslo metais stropiausiai mokėsi istorijos, tie, kas pasiekė geriausių rezultatų. Kalėdų Senelis puikiai žinojo, už ką kiekvienam vaikui gali duoti dovanų. Buvo galima išsitraukti jų ir burtų keliu. Ir jaunesni, ir vyresni vaikai buvo be galo nustebę ir labai laimingi, gavę iš Kalėdų Senelio gražių minkštų žaislų, mokymosi reikmenų.
Už įsimintinas šventines pamokas mokiniai dėkingi Kalėdų Seneliui - istorijos mokytojui Gintautui Dūdėnui.Mokiniai pertraukų metu
Mokyklos direktoriui Anatolijui Gailiūnui netikėtai kilo mintis pasidomėti, ką mūsų mokyklos mokiniai veikia pertraukų metu. Direktorius džiaugiasi, kad pastebėjo daug gerų dalykų.
Nemažai vaikų per ilgąsias pertraukas II aukšto koridoriuje žiūri televizorių. Televizorių mokiniai gali įsijungti patys ir, kadangi yra internetas, gali žiūrėti tokias televizijos laidas, kurių pageidauja.
Visada daug norinčių pažaisti šaškėmis ar biliardą. Šiuos žaidimus mėgsta daugelis. Džiugu, kad žaidimui reikalingus daiktus vaikai saugo, nelaužo.
Bene labiausiai stebina būrelis vaikų, kurie per pertraukas nuolat leidžia laiką bibliotekoje. Čia jie ne tik prie kompiuterių prisėda, bet ir knygas pavarto, domisi naujausia literatūra.
Kiekvienas vaikas mokykloje pertraukų metu gali rasti užsiėmimų pagal savo pomėgius, gali tobulėti, lavinti savo gebėjimus. Tokie vaikai teikia vilčių, kad auga šaunūs žmonės.Edukacinių konkursų ,,Olympis 2016 - Rudens sesija" nugalėtojai
Gruodžio mėnesį paaiškėjo, kaip mūsų mokyklos mokiniams sekėsi dalyvauti edukaciniuose konkursuose ,,Olympis 2016 - Rudens sesija". Turime nemažai nugalėtojų!
Iš pradinių klasių mokinukų dalyvavo tik trečiokai (mokytoja Giedrė Petrėtienė). Lietuvių kalbos konkurse Titas Andrijauskas užėmė III vietą, o matematikos konkurse Ugnius Krasauskas - II vietą.
6 - 10 klasių mokiniams taip pat sekėsi neblogai. Lietuvių kalbos konkurso nugalėtojai: Jovita Novogrodskytė (6 kl.) - III vieta, Monika Bagūnaitė (6 kl.) - III vieta (abiejų mergaičių mokytoja Aušrelė Slabokienė), Eitvidas Šemežys (7 kl.) - II vieta, Miglė Vaitkevičiūtė (7 kl.) - III vieta, Ovidijus Buivydas (8 kl.) - I vieta, Darius Dargevičius (8 kl.) - II vieta, Fausta Turskytė (9 kl.) - II vieta, Loreta Novogrodskytė (9 kl.) - II vieta, Remigijus Bielinskas (10 kl.) - III vieta (minėtų mokinių mokytoja Roma Buivydienė).
Anglų kalbos konkurso nugalėtojai: Lukas Macijauskas (6 kl.) - I vieta ir medalis, Fausta Novogrodskytė (7 kl.) - I vieta, Eitvidas Šemežys (7 kl.) - I vieta, Almantas Brazys (7 kl.) - II vieta, Ovidijus Buivydas (8 kl.) - II vieta, Darius Dargevičius (8 kl.) - II vieta, Loreta Novogrodskytė (9 kl.) - I vieta, Airidas Banevičius (9 kl.) - II vieta, Renata Jucevičiūtė (10 kl.) - I vieta, Mantvydas Šerys (10 kl.) - I vieta, Remigijus Bielinskas (10 kl.) - II vieta, Jonas Pocius (10 kl.) - II vieta. Visus mokinius konkursui rengė mokytoja Ona Gailiūnienė.
Matematikos konkurso nugalėtoja - Monika Bagūnaitė (6 kl.) - III vieta (mokytojas Zigmas Kačinauskas).
Biologijos konkurso nugalėtoja - Monika Bagūnaitė (6 kl.) - III vieta (mokytoja Galina Zyuba).
Geografijos konkurso nugalėtojai: Lukas Macijauskas (6 kl.) - II vieta, Jovita Novogrodskytė (6 kl.) - III vieta, Eitvidas Šemežys (7 kl.) - III vieta, Loreta Novogrodskytė (9 kl.) - III vieta (mokytoja Ligita Požaitienė).
Sveikiname nugalėtojus!


Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Žinučių nėra.
Užkrauta per 0.04 sekundes 315,615 unikalūs lankytojai