Šventė ,,Saulės keliu, vasaros takeliu”

Vasaros pradžią  ikimokyklinio ugdymo grupės ,,Meškučiai” ugdytiniai kartu su auklėtojomis Vida Tamulyte, Aušra Sadzevičiene bei auklėtojos padėjėja Jūrate Bilevičiene paminėjo gražia švente ,,Saulės keliu, vasaros takeliu”.

Auklėtoja Aušra Sadzevičienė pasakojo: ,,Šventė prasidėjo grupėje. Čia vaikučiai auklėtojų buvo apdovanoti diplomais ir saldžiais siurprizais. Mažieji nepamiršo, jog birželio pirmasis sekmadienis – Tėvo diena. Savo spalvingus darbelius jie skyrė tėčiams. Darbeliai paprasti, bet spinduliuojantys šiluma ir gerumu. Vaikučių laukė ir sveiko maisto patiekalų vaišės, už kurias jie dėkingi savo tėveliams. Ačiū tarė vaikučiai jiems ir už pačią šventę. Auklėtojos dėkojo mažiesiems  už jų vaikišką juoką, šypsenas ir išdaigas šiais metais. Nepamiršo palinkėti jiems ir įspūdingos, džiaugsmo bei nuotykių kupinos vasaros. Vėliau šventės tęsinys vyko mokyklos stadione. Čia laukė Pelytė Minė. Vaikučiai kartu su ja keliavo po mokslo ir žinių šalį, šoko, dainavo, eksperimentavo. Jų laukė balionų lankstymas, smėlio barstymas ant paveikslėlių, muilo burbulų šou. Šventėje netrūko juoko, staigmenų ir geros nuotaikos, o tai suteikė daug teigiamų emocijų.”

Be galo džiugios šventės nepakartojamos akimirkos liko užfiksuotos auklėtojų bei vaikučių tėvelių nuotraukose.