Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas, surengtas vasario 14 d., sukvietė visą mokyklos bendruomenę – mokinius, pedagogus, tėvelius, techninio personalo darbuotojus. Minėjimą organizavo istorijos mokytojas Saulius Čepaitis.

Renginio pradžioje visi susirinkusieji giedojo ,,Tautišką giesmę“. Mokytojas Saulius Čepaitis priminė istorinės 1918 m. vasario 16-osios svarbą Lietuvai, kiekvienam lietuviui. Prasmingos šventės proga visus pasveikino mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas. Meninėje programoje dalyvavo priešmokyklinukai, 1-10 klasių mokiniai, meno kolektyvas ,,Muzikos garsai“, jaunieji šauliai. Programa įvairi: eilėraščiai (priešmokyklinukai, pradinukai), dainos (pradinukai, ,,Muzikos garsai“, jaunieji šauliai), šokiai (pradinukai, šeštokai), meninės kompozicijos ,,Tau, Lietuva“ (pradinukai), ,,Mano Lietuva“ (penktokai, dešimtokai), ,,Laisvė“ (aštuntokai, devintokai), minčių lietus ,,Graži mano Lietuva“ (septintokai).

Vaikus šventiniam minėjimui parengė priešmokyklinukų auklėtoja Aušra Sadzevičienė, pradinių klasių mokytojos Danguolė Kavaliauskienė, Giedrė Petrėtienė, Jurgita Goscevičienė, Audronė Macijauskienė, klasių auklėtojai Saulius Čepaitis, Eugenija Gietienė, Roma Buivydienė, Ona Gailiūnienė, Aušrelė Slabokienė, Aldona Maračauskienė, muzikos mokytoja Kristina Valčiukienė, jaunųjų šaulių vadovė tikybos mokytoja Giedrė Nakutienė.

Istorijos mokytojui Sauliui Čepaičiui organizuoti renginį padėjo technologijų mokytoja Diana Masiliūnienė, informacinių technologijų mokytojas Mantas Jasiukaitis, dešimtokė Fausta Novogrodskytė.

Mokykloje surengtas minėjimas – įsimintinas renginys, skirtas švęsti 102-ąjį atkurtos valstybės gimtadienį. Džiugu, kad renginyje aktyviai dalyvavo daug mūsų mokyklos bendruomenės narių: juk šiemet minimi Mokyklų bendruomenių metai.