,,Trijų kartų šventė“ – prasmingas renginys

Paskutinį sausio penktadienį mūsų mokyklos pradinukai bei jų mokytojos Danguolė Kavaliauskienė, Giedrė Petrėtienė, Jurgita Goscevičienė ir Audronė Macijauskienė pakvietė vaikų tėvelius ir senelius į ,,Trijų kartų šventę“. Renginį vedė 3 klasės mokytoja Jurgita Goscevičienė.

Šventė surengta klasėje, papuoštoje mokinių piešiniais ,,Mano šeima“, vaikų tėvelių ir senelių nuotraukomis. Pradinukai, parengti savo mokytojų, parodė meninę programėlę: deklamavo, dainavo, šoko. Šventės dalyviams ypač patiko daina ,,Gerumo sparnai“, šokis ,,Sėjau rūtą“. Labai patiko ir pirmokės Eglės atliekama dainelė ,,Dvi vištytės“ (kanklėmis pritarė Eglės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė).

Tėveliai vaikams papasakojo apie savo pomėgius. Sudomino antroko Danieliaus mamos pomėgis – ji mezga gražius, spalvingus žaislus (surengta mezginių parodėlė). Vaikai sužinojo, kokios puikios trečiokų mamos: Miglės mama kepa skanius keksiukus, Maritos mama kuria papuošalus, Kornelijaus mama verda spurgas. Ypač visus nustebino ketvirtokės Gerdos tėčio pomėgis – senovinių daiktų paieška metalo ieškikliu. Gerdos tėtis parodė nemažai paties surastų daiktų, papasakojo apie juos. Renginio metu visi vaišinosi arbata, saldumynais, kuriuos kepė mamos, močiutės, mokytojos.

Vaikai įdėmiai klausėsi, kada tėveliai bei močiutės dalijosi prisiminimais apie tuos laikus, kai patys lankė mokyklą. Įdomu buvo išgirsti apie ankstesnę mokyklą, jos mokytojus. Prisiminimais pasidalijo ir mokyklos direktorius Anatolijus Gailiūnas.

Šviesi ir džiugi buvo ,,Trijų kartų šventė“! Mokyklos direktorius, kalbėdamas renginio pabaigoje, pasidžiaugė gražia švente, šauniais pradinukais ir jų tėveliais, seneliais. Pasidžiaugė ir prasmingu pradinių klasių mokytojų bei mokinių tėvelių bendradarbiavimu.