Piešinių konkurso ,,Gaminame tau kartu, mamyte!“ laimėtoja

VšĮ ,,Kretingos maistas“ kovo 21 d.  – gegužės 1 d. organizavo pradinukų piešinių konkursą „Gaminame tau kartu, mamyte!“. Konkursas skirtas Motinos dienai. Jo tikslas – puoselėti tėvų ir vaikų santykius, ugdyti sveikos mitybos kultūrą. Konkurso užduotis – pateikti darbus, kuriuose atsispindėtų  šeimos bendravimas, maisto gamyba, pietavimas, daržovių, vaisių auginimas, rinkimas kartu,  sveiki, skanūs patiekalai, laimingi vaikai ir mamytės,  laiminga visa šeima.

Konkurse aktyviai dalyvavo mažieji dailės būrelio menininkai, vadovaujami mokytojos Danguolės Kavaliauskienės. Konkursui buvo išsiųsti 6 darbai. Gegužės 9 d. mokyklą pradžiugino žinia,  kad pradinių klasių būrelio ,,Spalvų pasaulyje’’ narė, 2 klasės mokinė Gabija Koryznaitė tapo laimėtoja. Ji apdovanota padėka ir atminimo dovanėle. Padėką pasirašė VšĮ ,,Kretingos maistas“ marketingo skyriaus vadovė Silva Petrikauskienė.