Žiemos atostogų metu mokykla atvira mokiniams

Mokykloje vaikai laukiami ir atostogų metu. Per praėjusias žiemos atostogas organizuota įvairi veikla pradinukams bei 5-10 klasių mokiniams.

Pradinių klasių mokytojos Danguolė Kavaliauskienė, Audronė Macijauskienė,  Jurgita Goscevičienė ir Giedrė Petrėtienė siūlė įdomią veiklą: būrelis ,,Spalvų pasaulyje“, kompiuterių ir gamtininkų būreliai,  ,,Sportiniai žaidimai“.  5-10 klasių mokiniams pasiūlyti tokie užsiėmimai: ,,Judrieji žaidimai“, ,,Kompiuteriniai žaidimai“, būrelis ,,Jaunieji meistrai“. Su mokiniais dirbo direktoriaus pavaduotojas ugdymui Zigmas Kačinauskas ir mokytojai Saulius Čepaitis, Eugenija Gietienė, Bronius Poškevičius.
     Atvira mokykla sudarė sąlygas vaikams atostogauti įdomiai, turiningai, prasmingai.