Kalėdinių puokščių ir kompozicijų paroda

Gruodžio 18 – 22 d. mokykloje buvo galima pasigėrėti kalėdinėmis puokštėmis ir kompozicijomis. Išradingai, meniškai sukurti mokinių ir mokytojų darbai ne vieną vis kvietė stabtelėti, įsižiūrėti, pasidžiaugti.

Kalėdinių puokščių ir kompozicijų parodą ,,Kalėdinė fantazija“ organizavo pradinių klasių ir dailės mokytoja Danguolė Kavaliauskienė. Vaikus įsijungti į parodą kvietė visi klasių auklėtojai, pradinių klasių mokytojos. Kolektyvinių darbelių parodai sukūrė 2,3,4,8, 9 klasės, būrelis ,,Spalvų pasaulyje“. Originaliais darbais nustebino atskirai kūrę vaikai: pirmokė Miglė Malinauskaitė, antrokės Gabija Koryznaitė ir Goda Jučaitė, trečiokai Akvilė Čižauskaitė, Samanta Nevedomskaitė ir Domas Brazys, penktokės Faustėja Ivanovaitė ir Klaudija Praščiūtė, šeštokė Kornelija Kriaučiūnaitė, septintokai Jovita Novogrodskytė ir Renaldas Kriaučiūnas, devintokas Ovidijus Buivydas, dešimtokai Loreta Novogrodskytė ir Airidas Banevičius.
     Malonu parodoje regėti angelus, kurių kūrėjai – aštuntokai Rusnė Važgauskaitė, Ugnė Važgauskaitė, Fausta Novogrodskytė, Judita Jankauskytė, Adrija Girlakytė, Almantas Brazys, Lukas Kirjanovas. Gražių šventinių atvirukų sukūrė meniškos prigimties vaikai: devintokas Ovidijus Buivydas, dešimtokai Kamilė Kirjanova, Loreta Novogrodskytė, Sigita Zalepūgaitė, Rokas Džiaugys, Tomas Ivanovas, Ričardas Praščius.
     Kalėdinių puokščių ir kompozicijų paroda ,,Kalėdinė fantazija“ kūrė mokykloje džiugią,  šventinę nuotaiką!